Aktualności

grants3 eea grants eea grants Konserwacja i rewitalizacja dziedzictwa kulturowego Akademia Muzyczna w Katowicach Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Rewitalizacja zabytkowego obiektu

Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach

Lipiec 2014

Wokół zabytkowego budynku przy ul. Wojewódzkiej 33a pojawiły się pierwsze rusztowania. Wykonawca remontu (firma Furmanek Renewal) dokonała zabezpieczenia obiektu i przygotowała budynek pod planowane prace remontowe i konserwatorskie. Ustawiono rusztowania, z pomocą których odnowione zostaną elewacja budynku oraz dach i poddasze. Wkrótce rozpocznie się wymiana zniszczonych i uszkodzonych dachówek, wyremontowane zostaną także stropy poddasza głównego. Następnie przeprowadzona zostanie renowacja elewacji budynku z konserwacją głównych drzwi wejściowych oraz wymianą i konserwacją stolarki okiennej.

 

„Rewitalizacja zabytkowego obiektu Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach”


Projekt jest współfinansowany w ramach Programu „Konserwacja i rewitalizacja dziedzictwa kulturowego”
Wsparcie udzielone z funduszy norweskich i funduszy EOG, pochodzących z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii, oraz środków krajowych.
www.eeagrants.org

 

 

grants1grants1grants1

grants2grants2

Kontakt

(tematyka związana z projektem)


tel. +48 32 77 92 119
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Biuro projektu

Akademia Muzyczna w Katowicach
ul. Zacisze 3, 40-025 Katowice (pokój nr 3)