Aktualności

grants3 eea grants eea grants Konserwacja i rewitalizacja dziedzictwa kulturowego Akademia Muzyczna w Katowicach Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Rewitalizacja zabytkowego obiektu

Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach

Dnia 11.05.2015 zostało ogłoszone zapytanie ofertowe na „Przygotowanie i emisję spotów reklamowych w radio”. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie i przygotowanie 3 spotów informacyjno-promocyjnych dotyczących projektu „Rewitalizacja zabytkowego obiektu Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach” oraz emisja przygotowanych spotów (po 40 razy każdy) na antenie radia, obejmującego swoim zasięgiem całe województwo śląskie.

Termin składania ofert upływa w dniu 19.05.2015. Pełna treść ogłoszenia o zapytaniu ofertowym znajduje się na stronie Akademii Muzycznej w Katowicach, w zakładce Biuletyn Informacji Publicznej - www.bip.am.katowice.pl. Zachęcamy do składania ofert.

„Rewitalizacja zabytkowego obiektu Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach”


Projekt jest współfinansowany w ramach Programu „Konserwacja i rewitalizacja dziedzictwa kulturowego”
Wsparcie udzielone z funduszy norweskich i funduszy EOG, pochodzących z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii, oraz środków krajowych.
www.eeagrants.org

 

 

grants1grants1grants1

grants2grants2

Kontakt

(tematyka związana z projektem)


tel. +48 32 77 92 119
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Biuro projektu

Akademia Muzyczna w Katowicach
ul. Zacisze 3, 40-025 Katowice (pokój nr 3)