Aktualności

grants3 eea grants eea grants Konserwacja i rewitalizacja dziedzictwa kulturowego Akademia Muzyczna w Katowicach Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Rewitalizacja zabytkowego obiektu

Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach

Ruszyła kampania promocyjna projektu w prasie regionalnej. W dniu 23 marca 2015 roku ukazał się pierwszy z cyklu artykułów, promujących projekt. Na łamach „Dziennika Zachodniego” oraz bezpłatnej gazety „Nasze Miasto” został opublikowany artykuł pt. „Aula Akademii Muzycznej odzyska swój blask”. Obie gazety obejmują swoim zasięgiem całe województwo, dzięki czemu informacja o projekcie mogła dotrzeć do mieszkańców całego województwa śląskiego. Powyższy artykuł został opublikowany także na łamach „Gazety Wyborczej” 17 kwietnia 2015 roku. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do lektury artykułu.

„Rewitalizacja zabytkowego obiektu Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach”


Projekt jest współfinansowany w ramach Programu „Konserwacja i rewitalizacja dziedzictwa kulturowego”
Wsparcie udzielone z funduszy norweskich i funduszy EOG, pochodzących z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii, oraz środków krajowych.
www.eeagrants.org

 

 

grants1grants1grants1

grants2grants2

Kontakt

(tematyka związana z projektem)


tel. +48 32 77 92 119
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Biuro projektu

Akademia Muzyczna w Katowicach
ul. Zacisze 3, 40-025 Katowice (pokój nr 3)